CFM40C090-DR
DigiKeys produktnummer
2034-3718-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CFM40C090-DR
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 9V 40W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 9V 4,45A
EDA-/CAD-modeller
CFM40C090-DR Modeller
Kategori
Effekt (watt)
40W
Produsent
Cincon Electronics Co. LTD
Spenning - isolasjon
4.242 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
84%
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med effektminskning)
Inngangstype
AC
Funksjoner
Universalinngang
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,33" L x 2,32" B x 1,62" H (110,0mm x 59,0mm x 41,2mm)
AC-spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, FCC, TUV
Spenning - utgang 1
9V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
4,45A