150160YS73103 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 150160YS73103 |
Beskrivelse | WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED W |
Produsentens standard leveringstid | 9 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Gul 590nm LED-indikasjon – frittstående 2,1V 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 150160YS73103 Modeller |
Kategori | Spenning - fremover (Vf) (Typ) 2,1V |
Produsent | Strøm - test 20mA |
Farge | Bølgelengde - topp 592nm |
Konfigurasjon Uavhengig | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Linsefarge Fargeløs | Leverandørens enhetsforpakning |
Linsegjennomsiktighet slett | Størrelse/dimensjon 1,60mm L x 0,80mm B |
Millicandela-klassifisering | Høyde (maks) 0,75mm |