150160AS73103
DigiKeys produktnummer
732-150160AS73103TR-ND - Tape og spole (TR)
732-150160AS73103CT-ND - Båndavsnitt (CT)
732-150160AS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
150160AS73103
Beskrivelse
WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Ravgul 605nm LED-indikasjon – frittstående 2,1V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
150160AS73103 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,1V
Produsent
Strøm - test
20mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Bølgelengde - topp
610nm
Konfigurasjon
Uavhengig
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Linsefarge
Fargeløs
Leverandørens enhetsforpakning
Linsegjennomsiktighet
slett
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
0,75mm