150160RS73103
DigiKeys produktnummer
732-150160RS73103TR-ND - Tape og spole (TR)
732-150160RS73103CT-ND - Båndavsnitt (CT)
732-150160RS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
150160RS73103
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 625nm LED-indikasjon – frittstående 2,1V 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
150160RS73103 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,1V
Produsent
Strøm - test
20mA
Bølgelengde - topp
630nm
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
0,75mm