150160GS73103
DigiKeys produktnummer
732-150160GS73103TR-ND - Tape og spole (TR)
732-150160GS73103CT-ND - Båndavsnitt (CT)
732-150160GS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
150160GS73103
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 525nm LED-indikasjon – frittstående 3,3V 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
150160GS73103 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
3,3V
Produsent
Strøm - test
20mA
Bølgelengde - topp
515nm
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
0,75mm