C2M1000170D er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Wolfspeed, Inc.
På lager: 591
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 1 276
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 380
N-kanal 1700 V 4,9A (Tc) 69W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
C2M1000170D
DigiKeys produktnummer
C2M1000170D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
C2M1000170D
Beskrivelse
SICFET N-CH 1700V 4.9A TO247-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
C2M1000170D Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 500µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
13 nC @ 20 V
Serie
Vgs (maks)
+25V, -10V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
191 pF @ 1000 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
69W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
1700 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.1Ohm ved 2A, 20V