MGJ3T24150505MC-R13
DigiKeys produktnummer
811-MGJ3T24150505MC-R13TR-ND - Tape og spole (TR)
811-MGJ3T24150505MC-R13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
811-MGJ3T24150505MC-R13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MGJ3T24150505MC-R13
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 15V -10V 120mA, 120mA 18V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
MGJ3T24150505MC-R13 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
120mA, 120mA
Produsent
Effekt (watt)
3 W
Serie
Spenning - isolasjon
5.2 kV
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Effektivitet
81%
Spenning - inngang (min)
18V
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
0,91" L x 0,89" B x 0,58" H (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)