MGJ3T05150505MC-R13
DigiKeys produktnummer
MGJ3T05150505MC-R13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
MGJ3T05150505MC-R13
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 15V -10V 120mA, 120mA 4,5V - 9V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MGJ3T05150505MC-R13 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
120mA, 120mA
Produsent
Effekt (watt)
3 W
Serie
Spenning - isolasjon
5.2 kV
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Funksjoner
SCP, UVLO
Type
Isolert modul
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antall utganger
2
Effektivitet
80%
Spenning - inngang (min)
4,5V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
9V
Kapsling
7-SMD-modul
Spenning - utgang 1
Størrelse/dimensjon
0,91" L x 0,89" B x 0,58" H (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)