L65DR12L
DigiKeys produktnummer
L65DR12L-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
L65DR12L
Beskrivelse
LED PNL IND RED DIFF 5MM PC PIN
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LED Panelindikator Rød Diffundert 30° 12V 10mA PC-pinne
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L65DR12L Modeller
Kategori
Strøm
10mA
Produsent
Visual Communications Company - VCC
Panelutsparingsform
Rund
Serie
Panelutsparingsdimensjoner
0,315" (8,00mm)
Emballasje
Bulk
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Delestatus
Aktiv
Linsestil
Rund med kuppelformet topp
Type
LED
Millicandela-klassifisering
30mcd
Lampefarge
Rød
Bølgelengde - topp
622nm
Linsefarge
Rød
Visningsvinkel
30°
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Termineringsstil
PC-pinne
Klassifiseringer
DC
Baseproduktnummer
Spenning (V)
12V