MPC5GDW12.0
MPC5GDW12.0
MPC5GDW12.0
DigiKeys produktnummer
492-1555-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MPC5GDW12.0
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LED Panelindikator Grønn Diffundert 45° 2,1V 30mA Ledninger - 12" (304,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPC5GDW12.0 Modeller
Kategori
Strøm
30mA
Produsent
Bivar Inc.
Panelutsparingsform
Rund
Serie
Panelutsparingsdimensjoner
0,32" (8,13mm)
Emballasje
Pose
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Delestatus
Aktiv
Linsestil
Rund med kuppelformet topp
Type
LED
Millicandela-klassifisering
25mcd
Lampefarge
Grønn
Bølgelengde - topp
568nm
Linsefarge
Grønn
Visningsvinkel
45°
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Termineringsstil
Ledninger - 12" (304,80mm)
Klassifiseringer
Vf (typ.), If (maks)
Baseproduktnummer
Spenning (V)
2,1V