FL1M-8SW-1-G12V
DigiKeys produktnummer
458-1819-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FL1M-8SW-1-G12V
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN WIRE LEADS
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LED Panelindikator Grønn 150° 12V 20mA Ledninger - 7,3" (185,42mm)
Kategori
Strøm
20mA
Produsent
Mallory Sonalert Products Inc.
Panelutsparingsform
Rund
Serie
Panelutsparingsdimensjoner
0,31" (8,00mm)
Emballasje
Bulk
Linsestil
Rund med kuppelformet topp
Delestatus
Aktiv
Millicandela-klassifisering
8000 – 10000mcd
Type
LED
Visningsvinkel
150°
Lampefarge
Grønn
Termineringsstil
Ledninger - 7,3" (185,42mm)
Linsefarge
Grønn
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP65
Klassifiseringer
DC
Baseproduktnummer
Spenning (V)
12V