VS-QA300FA17
DigiKeys produktnummer
VS-QA300FA17-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VS-QA300FA17
Beskrivelse
DIODE MOD SCHOT 170V 300A SOT227
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 2 uavhengig 170 V 300A Chassismontering SOT-227-4, miniBLOC
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
71 ns
Emballasje
Bulk
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
200 µA @ 170 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Diodekonfigurasjon
2 uavhengig
Monteringstype
Chassismontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
SOT-227-4, miniBLOC
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
170 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-227
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
300A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
980 mV @ 200 A