VS-QA250FA20
DigiKeys produktnummer
VS-QA250FA20GI-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
VS-QA250FA20
Beskrivelse
DIODE MOD SCHOT 200V 250A SOT227
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 2 uavhengig 200 V 250A Chassismontering SOT-227-4, miniBLOC
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
54 ns
Emballasje
Rør
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
90 µA @ 200 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Diodekonfigurasjon
2 uavhengig
Monteringstype
Chassismontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
SOT-227-4, miniBLOC
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-227
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
250A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.2 V @ 200 A