SKMU300-600
DigiKeys produktnummer
1655-SKMU300-600-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SKMU300-600
Beskrivelse
DIODE MODULE GP 600V 300A SOT227
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 600 V 300A Chassismontering SOT-227-4, miniBLOC
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.85 V @ 150 A
Produsent
SMC Diode Solutions
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Emballasje
Bulk
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
100 ns
Delestatus
Aktiv
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
200 µA @ 600 V
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Teknologi
Standard
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
600 V
Kapsling
SOT-227-4, miniBLOC
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
300A