SMBJ28A-E3/5B | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMBJ28A-E3/5B |
Beskrivelse | TVS DIODE 28VWM 45.5VC DO214AA |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 45,5V Klemme 13,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMBJ28A-E3/5B Modeller |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 13,2A |
Produsent | Effekt - toppuls 600W |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Enveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AA, SMB |
Spenning - reversspenning (Typ) 28V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 31,1V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 45,5V |