SMBJ24A-M3/52 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
På lager: 747
Datablad
Similar
På lager: 12 713
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
På lager: 980
38,9V Klemme 15,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMBJ24A-M3/52
DigiKeys produktnummer
SMBJ24A-M3/52-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ24A-M3/52
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
15,4A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
38,9V