SMBJ24D-M3/H
DigiKeys produktnummer
SMBJ24D-M3/HGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ24D-M3/HGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ24D-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ24D-M3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.4VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
38,4V Klemme 15,6A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ24D-M3/H Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
15,6A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
27,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
38,4V