SMBJ24AHE3/5B er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 14 930
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 1 800
Datablad
Similar
YAGEO
38,9V Klemme 15,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMBJ24AHE3/5B
DigiKeys produktnummer
SMBJ24AHE3/5BGITR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ24AHE3/5B
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
15,4A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
38,9V