Bilde for SMAJ20CA-E3/5A er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMAJ20CA-E3/5A
DigiKeys produktnummer
112-SMAJ20CA-E3/5ATR-ND - Tape og spole (TR)
112-SMAJ20CA-E3/5ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-SMAJ20CA-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ20CA-E3/5A
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32,4V Klemme 12,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
12,3A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Toveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - reversspenning (Typ)
20V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
22,2V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
32,4V