SMAJ20CA-E3/61 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMAJ20CA-E3/61 |
Beskrivelse | TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC |
Produsentens standard leveringstid | 28 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 32,4V Klemme 12,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 12,3A |
Produsent | Effekt - toppuls 400W |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Toveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AC, SMA |
Spenning - reversspenning (Typ) 20V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 22,2V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 32,4V |