SMAJ20CA
DigiKeys produktnummer
SMAJ20CALFTR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ20CALFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ20CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ20CA
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32,4V Klemme 12,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ20CA Modeller
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
32,4V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
12,3A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
20V
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - gjennomslag (min)
22,2V