BZT52C30-HE3-18 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 98 291
Datablad
Similar
Microchip Technology
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
På lager: 215
Dioder – Zener 30 V 410 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SOD 123
BZT52C30-HE3-18
DigiKeys produktnummer
BZT52C30-HE3-18-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C30-HE3-18
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 410MW SOD123
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 22.5 V
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Utdatert
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Effekt - maks
410 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms