BZV55C30 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Nexperia USA Inc.
På lager: 3 090
Datablad
Direkte
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 30 V ±7% Overflatemontering DO-213AA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZV55C30
DigiKeys produktnummer
BZV55C30-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BZV55C30
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V DO213AA
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 200 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 175°C
Emballasje
Bulk
Leverandørens enhetsforpakning
DO-213AA
Toleranse
±7%
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 21 V