BZV55-C30,135
DigiKeys produktnummer
BZV55-C30,135-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
BZV55-C30,135
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 500MW LLDS
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 30 V 500 mW ±5% Overflatemontering LLDS; MiniMelf
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 21 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-65°C – 200°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
LLDS; MiniMelf
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms