BZT52C30-7-F
DigiKeys produktnummer
BZT52C30-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
BZT52C30-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZT52C30-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C30-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 30 V 500 mW ±7% Overflatemontering SOD-123
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZT52C30-7-F Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 21 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±7%
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms