BZT52C18-HE3-08 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZT52C18-HE3-08 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 18V 410MW SOD123 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 18 V 410 mW ±5% Overflatemontering SOD-123 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 100 nA @ 14 V |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Serie | Grad Bilteknikk |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Godkjenning AEC-Q101 |
Delestatus Utdatert | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Kapsling |
Toleranse ±5% | Leverandørens enhetsforpakning SOD-123 |
Effekt - maks 410 mW | Baseproduktnummer |
Impedans (maks) (Zzt) 45 Ohms |