1.5KE39A-E3/73 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Similar
STMicroelectronics
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
YAGEO
På lager: 990
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
53,9V Klemme 27,8A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull 1,5KE
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1.5KE39A-E3/73
DigiKeys produktnummer
1.5KE39A-E3/73-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE39A-E3/73
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC 1.5KE
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
27,8A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og boks (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
37,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,9V