1.5KE39A-B er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 12 964
Datablad
Similar
STMicroelectronics
På lager: 9 169
Datablad
Comchip Technology
Comchip Technology
YAGEO
På lager: 990
STMicroelectronics
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Taiwan Semiconductor Corporation
53,9V Klemme 28,2A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1.5KE39A-B
DigiKeys produktnummer
1.5KE39A-B-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE39A-B
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO201
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
1.5KE39A-B Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
28,2A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
37,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,9V