1.5KE39A-HF er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
YAGEO
På lager: 990
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
53,9V Klemme 27,83A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1.5KE39A-HF
DigiKeys produktnummer
641-1.5KE39A-HFTB-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE39A-HF
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO201
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
27,83A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og boks (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
37,05V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,9V