1.5KE39A/TR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
YAGEO
På lager: 990
Datablad
53,9V Klemme 28,2A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-201
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
1.5KE39A/TR13
DigiKeys produktnummer
13-1.5KE39A/TR13TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5KE39A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO201
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,9V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
28,2A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
33,3V
Spenning - gjennomslag (min)
37,1V