IHLP5050EZER4R7M01
DigiKeys produktnummer
541-1028-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1028-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1028-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP5050EZER4R7M01
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 12 A 15mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP5050EZER4R7M01 Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
27A
DC-motstand (DCR)
15mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,520" L x 0,508" B (13,20mm x 12,90mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)