SRP1245A-4R7M
DigiKeys produktnummer
SRP1245A-4R7MTR-ND - Tape og spole (TR)
SRP1245A-4R7MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRP1245A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRP1245A-4R7M
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 12 A 15mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
SRP1245A-4R7M Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
15mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
20 ved 100kHz
Serie
Frekvens - selvresonant
15MHz
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,531" L x 0,492" B (13,50mm x 12,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)
Strøm - metning (Isat)
27A