HCM1305-4R7-R
DigiKeys produktnummer
283-HCM1305-4R7-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCM1305-4R7-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCM1305-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM1305-4R7-R
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 12A 12.7 MOHM
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 12 A 12,7mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
27A
DC-motstand (DCR)
12,7mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,524" L x 0,480" B (13,30mm x 12,20mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)