PA4343.472NLT
DigiKeys produktnummer
553-3007-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3007-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3007-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4343.472NLT
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 13.5A 8.4 MOHM
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Skjermet Formstøpt Induktor 13.5 A 8,4mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA4343.472NLT Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
8,4mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,551" L x 0,504" B (14,00mm x 12,80mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Strøm - metning (Isat)
28A