SN74LVC1G32DBVR
DigiKeys produktnummer
4518-SN74LVC1G32DBVRTR-ND - Tape og spole (TR)
4518-SN74LVC1G32DBVRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4518-SN74LVC1G32DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G32DBVR
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SOT-23-5
Kategori
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V
Produsent
Strøm - hvilestrøm (maks)
10 µA
Serie
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
6.1ns ved 5V, 50pF
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C