SN74LVC1G32DBVT
DigiKeys produktnummer
296-26601-2-ND - Tape og spole (TR)
296-26601-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-26601-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G32DBVT
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC1G32DBVT Modeller
Kategori
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Produsent
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Serie
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
4ns ved 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Logikktype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall kretser
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Antall innganger
2
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V