SL085R003
DigiKeys produktnummer
570-SL085R003-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SL085R003
Beskrivelse
ICL 5 OHM 20% 3A 8MM
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 5 Ohms ±20% 3 A 0,315" (8,00mm)
Kategori
Toleranse
±20%
Strøm - stabil tilstand maks
3 A
Serie
R ved strøm
180 mOhms
Diameter
0,315" (8,00mm)
Tilkoblingsmellomrom
0,201" (5,10mm)
R ved 25°C
5 Ohms