SL082R503
DigiKeys produktnummer
570-SL082R503-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SL082R503
Beskrivelse
ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 2.5 Ohms ±25% 3 A 0,315" (8,00mm)
Kategori
Toleranse
±25%
Strøm - stabil tilstand maks
3 A
Serie
R ved strøm
150 mOhms
Diameter
0,315" (8,00mm)
Tilkoblingsmellomrom
0,201" (5,10mm)
R ved 25°C
2.5 Ohms