SN74LVC1G32DBVR-EV
DigiKeys produktnummer
5272-SN74LVC1G32DBVR-EVTR-ND - Tape og spole (TR)
5272-SN74LVC1G32DBVR-EVCT-ND - Båndavsnitt (CT)
5272-SN74LVC1G32DBVR-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G32DBVR-EV
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
1 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SOT-23-5
Kategori
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V
Produsent
Strøm - hvilestrøm (maks)
10 µA
Serie
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
6.1ns ved 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 85°C