93PR10KLF
DigiKeys produktnummer
987-1173-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
93PR10KLF
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 1W PC PIN TOP
Detaljert beskrivelse
10 kOhms 1W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
93PR10KLF Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Boks
Motstand
10 kOhms
Effekt (watt)
1W
Størrelse/dimensjon
Rund - 0,500" dia (12,70mm)
Toleranse
±10%