93PR50KLF
DigiKeys produktnummer
987-1176-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
93PR50KLF
Beskrivelse
TRIMMER 50K OHM 1W PC PIN TOP
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 kOhms 1W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
93PR50KLF Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Produsent
TT Electronics/BI
Antall viklinger
1.0
Serie
Justeringstype
Toppjustering
Emballasje
Boks
Resistivt materiale
Cermet
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstand
50 kOhms
Termineringsstil
PC-pinner
Effekt (watt)
1W
Størrelse/dimensjon
Rund - 0,500" dia (12,70mm)
Toleranse
±10%