93PR100LF
DigiKeys produktnummer
987-1761-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
93PR100LF
Beskrivelse
TRIMMER 100 OHM 1W PC PIN TOP
Detaljert beskrivelse
100 Ohms 1W PC-pinner Gjennomgående hull Trimmepotensiometer Cermet 1.0 Svingning Toppjustering
EDA-/CAD-modeller
93PR100LF Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Bulk
Motstand
100 Ohms
Effekt (watt)
1W
Størrelse/dimensjon
Rund - 0,500" dia (12,70mm)
Toleranse
±10%