THL 20-4813WI
DigiKeys produktnummer
THL20-4813WI-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
THL 20-4813WI
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V 20W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 15V 1,34A 18V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
THL 20-4813WI Modeller
Kategori
Effekt (watt)
20 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, SCP
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-40°C – 75°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,89
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
18V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,40" H (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
1,34A