JTK2048S15
DigiKeys produktnummer
JTK2048S15-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
JTK2048S15
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V 20W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 15V 1,33A 18V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
JTK2048S15 Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.6 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OVP, SCP
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
75V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - utgang 1
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
1,33A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
20 W