REC20K-4815SZ
DigiKeys produktnummer
945-REC20K-4815SZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REC20K-4815SZ
Beskrivelse
20W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 15V 1,333A 18V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
REC20K-4815SZ Modeller
Kategori
Effekt (watt)
20 W
Produsent
Spenning - isolasjon
2 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
Justerbar utgang
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
91%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
18V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,40" H (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
1,333A