TPSM63608RDFR
DigiKeys produktnummer
296-TPSM63608RDFRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPSM63608RDFRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPSM63608RDFRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPSM63608RDFR
Beskrivelse
HIGH-DENSITY, 36-V INPUT, 1-V TO
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 1 – 20V 6A 3V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
TPSM63608RDFR Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
6A
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Effektivitet
94,3%
Kapsling
22-PowerBQFN-modul
Spenning - inngang (min)
3V
Størrelse/dimensjon
0,30" L x 0,26" B x 0,16" H (7,5mm x 6,5mm x 4,0mm)
Spenning - inngang (maks)
36V