LP5951MFX-2.5/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-38188-2-ND - Tape og spole (TR)
296-38188-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-38188-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5951MFX-2.5/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LP5951MFX-2.5/NOPB Modeller
PSRR
60dB – 50dB (100Hz – 10kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 150mA