LP5951MF-2.5/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP5951MF-2.5/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP5951MF-2.5/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP5951MF-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5951MF-2.5/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP5951MF-2.5/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
55 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
70 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 50dB (100Hz – 10kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 150mA