ADP122AUJZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP122AUJZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP122AUJZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP122AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP122AUJZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT-23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA TSOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADP122AUJZ-2.5-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
105 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
240 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (10kHz – 100kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SOT-23-5 tynn, TSOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
TSOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.15V ved 300mA