LP38692SD-1.8/NOPB | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LP38692SD-1.8/NOPB |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 1.8V 1A 6-WSON |
Produsentens standard leveringstid | 6 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A 6-WSON (3x3) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LP38692SD-1.8/NOPB Modeller |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 55 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - forsyning (maks) 100 µA |
Delestatus Aktiv | PSRR 55dB (120Hz) |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overtemperatur |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 10V | Kapsling 6-WDFN-eksponert plate |
Spenning - utgang (min./fast) 1,8V | Leverandørens enhetsforpakning 6-WSON (3x3) |
Spenningsbortfall (maks) 1.6V ved 1A | Baseproduktnummer |